AM Panel – Producent Nowoczesnych Systemów Ogrodzeń. Produkt flagowy – Panele ogrodzeniowe

Firma AM PANEL to dynamicznie rozwijający się producent nowoczesnych systemów ogrodzeń. Istnieje na rynku od 2015 roku, dokonując w tym czasie wielu imponujących osiągnięć. W początkowej fazie swojej działalności AM PANEL zajmowało się importem oraz montażem paneli ogrodzeniowych na terenie Polski. W 2016 roku zarząd spółki podjął odważną decyzję o inwestycji w nowoczesny kompleks produkcyjny zlokalizowany w miejscowości Dębno. Przełomowym momentem był rok 2018 w którym jednostka o charakterze lokalnym przekształciła się w przedsiębiorstwo posiadające zasięg ogólnopolski.

W 2019 r. rozpoczęły się trzy kluczowe inwestycje, dzięki którym AM PANEL może dostarczać produkty na najwyższym poziomie:

  • stworzenie jednej z najnowocześniejszych malarni proszkowych w Europie;
  • budowa kolejnej hali produkcyjnej o powierzchni 2000 m2;
  • modernizacja systemu ERP oraz wdrażanie standardów 5.

AM PANEL to:

  • Nowoczesny kompleks produkcyjny o łącznej powierzchni 6000 m2.
  • 30-sto osobowa wykwalifikowana kadra pracownicza, czuwająca nad właściwym przebiegiem procesów produkcyjnych.
  • Zautomatyzowana linia do produkcji paneli ogrodzeniowych wykorzystująca najwyższej jakości surowce.
  • Innowacyjna malarnia proszkowa o wydajności dobowej do 14 000 m2.

Historia firmy

2015

Rok założenia firmy. Import paneli ogrodzeniowych oraz świadczenie usług montażu na rynku lokalnym.

2016

Podjęcie decyzji o inwestycji w nowoczesną halę produkcyjną oraz zautomatyzowaną linię do produkcji paneli ogrodzeniowych.

2018

Uruchomienie zautomatyzowanej produkcji oraz ekspansja sprzedaży na rynku krajowym.

2019

Stabilizacja pozycji firmy oraz podjęcie decyzji o inwestycji w nowoczesną malarnię proszkową.

2020

Budowa drugiej hali produkcyjno magazynowej, aby sprostać potrzebom rynku. Wyposażenie 6 stanowisk spawalniczych pozwalających tworzyć bramy i furtki najwyższej jakości.

2021

Zakup wycinarki laserowej zapewniającej doskonałą precyzję wyrobu oraz płynność produkcji.

2022

Budowa trzeciej hali. Otwarcie hali magazynowej. Planowanie rozbudowy biura.

2023

Otwarcie nowego biura.

Dlaczego my?

 

Nasza firma oferuje swoim klientom wysokiej jakości polskie ogrodzenia metalowe. Od samego początku
stawiamy na produkty najwyższej jakości.
Doświadczony zespół

Doświadczony zespół

Naszą ogromną zaletą jest duże doświadczenie, które wyróżnia nas na tle konkurencji. Dzięki niemu jesteśmy w stanie doradzić każdemu klientowi, wybierając produkt idealnie dopasowany do jego potrzeb.

Innowacyjna technologia

Innowacyjna technologia

Koncentrujemy się na produktach wysokiej jakości, dlatego nasza firma korzysta z innowacyjnej technologii. Decydując się na zakup naszych ogrodzeń, masz pewność, że wybierasz produkt najlepszy z możliwych.

Nowoczesny Park Maszynowy

Nowoczesny Park Maszynowy

Posiadamy nowoczesną halę produkcyjną wyposażoną w nowoczesny park maszynowy. Powoduje to, że nasze ogrodzenia produkowane są w bardzo wysokiej jakości, co pozwala naszym klientom cieszyć się nimi latami.

Najwyższa jakość

Najwyższa jakość

Zdajemy sobie sprawę z tego, że jakość produkowanych przez nas ogrodzeń jest najważniejsza. To, co wyróżnia nas na tle konkurencji to także rozsądne ceny w stosunku do proponowanych przez nas produktów.

Wysoka jakość ogrodzeń z Polski

Nasza firma oferuje wysokiej jakości ogrodzenia z Polski wykonane wyłącznie z najlepszych materiałów. Ogrodzenia z Polski stanowią rozsądną alternatywę dla drogich produktów, wytwarzanych w Europie Zachodniej. Obecnie nasza oferta obejmuje różne systemy ogrodzeń panelowych oraz kutych. Nasz asortyment skierowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy są zainteresowani solidnymi, stabilnymi wymiarowo, odpornymi na warunki atmosferyczne, a także prawdziwie estetycznymi ogrodzeniami w dobrych cenach.

Wybierz ogrodzenie z Polski!

Dziś wiele osób wybiera wysokiej jakości ogrodzenia z Polski. Przede wszystkim dlatego, że płoty z Polski są tańsze. Ale to nie wszystko. Jakość krajowych produktów nie pozostawia nic do życzenia. Decydując się na ogrodzenie z Polski, warto zapoznać się z ofertą AM Panel. Można u nas zamówić zarówno ogrodzenia panelowe 2D jak i ogrodzenia gabionowe. Również klienci, którzy chcą kupić ponadczasowo elegancki kuty płot, estetyczne bramy lub praktyczne ogrodzenie prywatności, będą zadowoleni z naszej oferty. Bez względu na wybór, zawsze można liczyć na korzystne ceny. Oferujemy kompletny serwis!

Nasze realizacje