Ogrodzenia ozdobne KREIS zachowują lekki i dyskretny styl ogrodzeń panelowych, ponadto są wzbogacone dodatkowym, widocznym na zdjęciach elementem dekoracyjnym.

Okrągły dekor wieńczący każde przęsło nadaje ogrodzeniom KREIS nietuzinkowego wyglądu. Motywy ozdobne wbudowane w górną część panelu przełamują jego regularny i uporządkowany styl, dodając całości konstrukcji powabu.

Deseń w kształcie okręgu, przywodzący na myśl równowagę i harmonię, pięknie prezentuje się zarówno na dłuższych jak i krótszych ogrodzeniach.

Ogrodzenie ozdobne KREIS doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie otoczenie powinno zostać wygrodzone, ale nie powinno być przesłonięte. Będzie ono doskonałym wyborem dla osób, które chcą podkreślić odrębność swojej posesji. Z uwagi na fakt, że dekor jest charakterystyczny i zwraca na siebie uwagę przechodniów, ogrodzenie to może być doskonałym drogowskazem pomagającym klientom znaleźć Twoją firmę, a gościom – Twój dom.

W naszej ofercie znajdują się panele o przekroju prętów 6/5/6 oraz 8/6/8. W zależności od przeznaczenia ogrodzenia, można wybrać jego subtelniejszą lub cięższą wersję. Poniżej prezentujemy wszelkie niezbędne dane techniczne dotyczące obu typów paneli.

Mocowanie TYP A / A1

Mocowanie typ A2

Mocowanie typ B

Mocowanie typ C

Mocowanie typ D

Przekrój panelu

6/5/6

8/6/8

Typy mocowań

Dane techniczne

Szerokość panelu: 2508 mm (51 prętów)
Średnica drutu pionowego: 5 lub 6 mm
Średnica drutu poziomego: 6 lub 8 mm
Przekrój słupa: 60×40 mm
Wymiar oczka: 50 x 200mm
Rozstaw osiowy słupów:
Słup Typ A,A1,A2,B,C 2520 mm
Słup Typ D 2580 mm

Tabela wymiarów

Wysokość panelu
(mm)
Długość słupa
(mm)
Ilość mocowań
(szt.)
830 1400 3
1030 1600 3
1230 1800 4
1430 2000 4
1630 2200 5
1830 2400 5

Sposób osadzenia

Wykończenie

Panele ogrodzeniowe produkowane są zgodnie z normą PN-EN 10223-7:2013-07.

Zabezpieczenie antykorozyjne w postaci ocynkowania ogniowego
(wg normy EN ISO 1461:2000).

DUPLEX – ocynk ogniowy plus malowanie proszkowe
(wg normy PN-EN 10244-2 i PN-EN 10245-4).

Standardowe kolory 6005 i 7016 bez dopłat, inne kolory wg indywidualnej wyceny.

Dodatkowe informacje

 • Słupy standardowe przeznaczone do osadzenia w fundamentach monolitycznych punktowych. Średnica otworu w ziemi powinna wynosić min. 250 mm, a głębokość zgodna z lokalną strefą przemarzania gruntu (min. 600 mm). Klasa betonu min. C25.
 • W przypadku montażu ogrodzenia z tzw. podmurówką systemową słupy ogrodzeniowe muszą być wyższe co najmniej o wysokość wybranej podmurówki (z reguły 20-30 cm).
 • Skracanie paneli ogrodzeniowych na żądany wymiar odbywa się w trakcie montażu ogrodzenia. Docinanie panelu najlepiej wykonać za pomocą nożycy do cięcia drutu. Miejsca cięć należy zabezpieczyć antykorozyjnie za pomocą ocynku w sprayu oraz farby w sprayu.

Opcje za dopłatą:

 • słupy z dodatkową podstawą przykręcaną do podłoża (słup wyższy o 6 cm od wysokości panelu plus specjalna podstawa do słupa z możliwością regulacji wysokości – przydatne w przypadku nierównego podłoża);
 • taśma ogrodzeniowa przeznaczona do przeplatania przęseł dostępna w odcinkach 26m;
 • wysięgniki na druty kolczaste;
 • dostępne również dodatkowe akcesoria m.in. uchwyty uniwersalne, złączki typ L, avoclipy, farba w spray, śruby,
  nakrętki itp.;
 • skrzynka przelotowa na listy (zwykła lub z domofonem);

Pliki do pobrania

Karty techniczne

 

Karty montażowe

 

 • KM – Panel Ozdobny KREIS

Nasza oferta:

 • Pracujemy z dbałością o każdy szczegół: od produkcji do końcowego montażu, dlatego jesteśmy w stanie zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Dlaczego my?

 • Każdego klienta traktujemy indywidualnie, przez co zaufały nam już setki osób. Jeśli szukasz najwyższej jakości i doceniasz polskie produkty – nie czekaj. Już dziś złóż zamówienie!

Masz pytania/uwagi?

 • Chętnie służymy pomocą.

ODPORNE NA TRUDNE WARUNKI

DUŻY WYBÓR PRODUKTÓW

DOBRA CENA

USŁUGA MONTAŻU

DOŚWIADCZENIE I ZAUFANIE

WYSOKA DOKŁADNOŚĆ